Magazín

 • Péče o dřevěná okna a domovní dveře
  Povětrnostní vlivy, jako jsou vliv slunečního záření, vítr a vlhkost vzduchu, namáhají vaše dřevěná okna a domovní dveře a mohou vést k nehezkým trhlinám, efektům eroze vody, ke vzniku řas nebo k šednutí.
 • Ošetření nábytku pomocí vosků
  Učiňte pro váš nábytek něco dobrého a vsaďte na oleje nebo vosky produktové řady Legno zvýrazňující přirozenost povrchového dřeva, vyvinutou fabrikou Adler.
 • Ochrana dřevěných podlah a parket
  Jak ochráníte parkety a dřevěné podlahy před znečištěním, poškrábáním a skvrnami?Stačí použít oleje na parkety od německého výrobce Adler.
 • Jak vyzrát na renovaci oken a dveří?
  Vyzrajte na zvětralá okna a dveře s renovačním systémem Adler. Dodáte tak vašim oknům, dveřím nebo žaluziím nový lesk a bez velké námahy.
 • Jak na renovaci dřevěných fasád?
  Renovační systém Adler vám pomůže vyřešit problém zašedlých a zvětralých dřevěných fasád a konstrukčních dílů bez zbytečného broušení.
 • 4 ukázky, jak využít dřevomateriál
  Připravili jsme ukázky toho, jak náš dřevomateriál a barvy na dřevo mohou být využity pro stavbu chaty, domečku pro děti, garáže nebo dokonce autobusové zastávky. Pokud jste zdatní stavitelé, rádi vám poradíme s výběrem vhodného materiálu na stavbu. V opačném případě si stavbu můžete nechat vytvořit na "klíč".
 • Výběr a montáž terasy - sibiřský a evropský modřín
  Nevíte si rady s tím, jak si správně vybrat terasu? Potřebujete poradit, jak postupovat při montáži? Připravili jsme pro Vás následující článek. Doufáme, že Vám pomůže.
 • Doplňky od podlahy
  Zeptáte-li se kohokoliv, co si představí pod pojmem doplňky do bytu, nikdo vám mezi nimi nevyjmenuje koberce, kusové koberce, rohožky ani žádné jiné podlahové krytiny. Toto opomíjené téma je přitom důležité nejen z praktického, ale i estetického hlediska.
 • Získejte TESCO poukázky za nákup OSMO!
  Nakupte na našem eshopu OSMO nad 2900Kč vč. DPH a získejte TESCO poukázky v hodnotě 7% z celkové ceny!
 • Nezbytné doplňky na podlahu
  Při zařizování interiéru mnoho z nás klade důraz estetickou stránku místnosti a málokdo pak na její funkční část. Často pak dochází ke zbytečným úrazům či znečisťování okolí. Přitom stačí opravdu málo a můžete si do svého obydlí pořídit nejen dekorativní, ale i bezpečnostní pomocníky.
 • Exotické terasy z bangkirai za super ceny
  Pokud máte zájem o terasu z exotického dřeva, rozhodně doporučujeme věnovat pozornost u nás zatím sice nepříliš známé, ale mimořádně kvalitní a velmi hezky vypadající dřevině bangkirai. Bangkirai je stejně kvalitní jako týk, ale přitom je levnější a dostupnější.
 • Terasy z exotických dřevin
  Dřevěné terasy z exotických dřevin jsou nejen velmi příjemné na pohled a skvěle se hodí do každé zahrady, ale jsou také mimořádně kvalitní a trvanlivé. Možností, z jakého dřeva terasu vyrobit, existuje velké množství, a všechny mají své výhody a nevýhody. Pojďme se tedy společně podívat na nejrozšířenější exotické dřeviny.
 • Montáž a údržba teras
  Správná montáž teras a palubek je základem bezproblémové funkce celé stavby. Montáž není složitá, ale pokud nemáte dostatek zkušeností s výrobky z přírodního dřeva a s jeho následnou montáží, doporučujeme přenechat celou činnost odborníkům. Firma Artisan spolupracuje také se soukromníky.
 • Obliba dřevěných fasád v ČR roste
  Dřevěné fasády u nás patří mezi stále oblíbenější architektonické prvky. Majitelé domů si je zamilovali nejen pro velmi atraktivní přírodní vzhled, ale také pro vynikající užitné vlastnosti, mezi které patří například dobrá tepelná a zvuková izolace, ochrana stěn proti vlhkosti a minimální nutnost údržby.

Copyright © 2012 ARTISAN DŘEVOPRODEJ s.r.o. Redakční systém a optimalizace Webový servis, design Intia