Jak vyzrát na renovaci oken a dveří?

Vyzrajte na zvětralá okna a dveře s renovačním systémem Adler. Dodáte tak vašim oknům, dveřím nebo žaluziím nový lesk a bez velké námahy.

Renovace Pullex pro okna a dveře tvoří renovační systém Adler pro zvětralá okna a dveře s tenkovrstvou nebo silnovrstvou lazurou. Renovační systém pomůže dodat vašim oknům, dveřím nebo žaluziím nový lesk bez velké námahy.

Vyberte si barevný tón dle vašeho přání. Vyhledejte cílovou barvu ve vzorníku a odstín základového nátěru navrhne Adler systém sám.

Postup:

Odštěpené, příp. povrchově poškozené nátěry u silných vrstev lazur odstraňte pomocí stěrky.

Zbytky barvy a našedlé zbytky dřeva je dobré zabrousit nejlépe brusným papírem o zrnitosti 60. Ostré hrany se zaoblí. Následně obruste zrnitostí 120 celý okenní rám.

Nyní můžete impregnovat okno renovačním základem Pullex Renovier-Grund. Hodně savé části dřeva můžete přetřít dvakrát za sebou tzv. „mokrým na mokré“.  Po nejméně 12 hodinách schnutí následuje první nátěr lazurou na okna Pullex Fenster-Lasur.

Používejte při tom lakovací štětec s krátkými, pevnými štětinami. Dosáhnete tím pěkného vzhledu lazury. Po dalších 6 hodinách schnutí následuje druhý nátěr lazurou na okna Pullex Fenster-Lasur pro optimální výsledek.

Využijte také vy léty osvědčený renovační systém Pullex, aby se stará, zašedlá okna a dveře opět rozjasnila v novém lesku. Kvalita Adler vám zaručuje perfektní ochranu a hezký vzhled po mnoho let.

Použité ošetřující výrobky:

ADLER Pullex Imprägnier-Grund 0.75L
ADLER Pflegeset Plus
ADLER Renovier Grund 2,5L

Autor: Jaroslav Maňo

Copyright © 2012 ARTISAN DŘEVOPRODEJ s.r.o. Redakční systém a optimalizace Webový servis, design Intia