Péče o dřevěná okna a domovní dveře 

Povětrnostní vlivy, jako jsou vliv slunečního záření, vítr a vlhkost vzduchu, namáhají vaše dřevěná okna a domovní dveře a mohou vést k nehezkým trhlinám, efektům eroze vody, ke vzniku řas nebo k šednutí.

Aby byly povrchy chráněny a prodloužena jejich životnost, vyvinula firma Adler nejmodernější produkty této péče, které vám garantují dlouhou trvanlivost a snadnou údržbu.

Péče o okna

Očistěte nejprve podklad teplou vodou, do které přimícháte několik kapek čisticího prostředku Adler Top-Cleaner. Na závěr naneste tento nezředěný čistící produkt pomocí čistícího hadříku a následně utřete. Nyní můžete na čisté a suché plochy nanést závěrečný produkt Adler Top-Finish pomocí aplikátoru pro nátěr oken.

Aplikátor pro nátěr oken Fenster-Tool vám usnadní nanášení na úzké části dřevěných dílů. Díky posuvné distanční rozpěrce zabráníte přetření silikonových spár.

Použijte tuto sadu péče pro lazurově natřená dřevěná okna Adler Pflegeser Plus jednou ročně. Tak uzavřete jemné, neviditelné trhliny a výrazně prodloužíte životnost vašich dřevěných oken.

Péče o dveře

Pro hloubkové čištění naneste prostředek Adler Door-Cleaner plošným nastříkáním pomocí dodaného rozprašovače anebo čisticím hadříkem a následně setřete. Nyní nastříkejte prostředek Adler Door-Finish rovnoměrně na celou plochu a vyleštěte na závěr hadříkem. Pro obzvláště dobrý výsledný efekt opakujte ještě jednou.

Použijte set péče o domovní dveře dvakrát ročně pro optimální ošetření povrchu a pro získání ochranného filmu proti nečistotám a vodní erozi.

Pro všechny dřevěné díly platí jedno a to samé – údržbu provádějte včasně a pravidelně. Tak předejdete namáhavé renovaci.

Autor: Jaroslav Maňo

Copyright © 2012 ARTISAN DŘEVOPRODEJ s.r.o. Redakční systém a optimalizace Webový servis, design Intia