Deskový materiál

Deskový materiál patří mezi velmi oblíbený dřevomateriál s  mnohostranným využitím. Je vhodný jak do interiéru, tak do exteriéru, má vynikající technické vlastnosti a při stavbě vám ušetří čas, námahu i peníze.

Deskový materiál 3

V naší nabídce najdete kvalitní DURÉLIS desky a OSB desky, které jsou odolné proti vlhku a vyznačují se pevností a odolností. Využití těchto typů deskového materiálu je velmi podobné a jednotlivé desky se liší konkrétní technologií výroby a materiálem. OSB desky jsou vyrobeny z velkoplošných třísek spojených umělou pryskyřicí a dodáváme je jak s pero-drážkou, tak bez ní, zatímco DURÉLIS desky/POPULAIR desky jsou konstrukční mikroštěpkové desky, které vám nabízíme s pero-drážkou po celém obvodu.

Překližky a spárovky

V naší nabídce dále najdete voděvzdorné překližky z břízy a topolu, které jsou vyrobeny ze tří a více vrstev loupaných nebo krájených dýh. Stejně jako ostatní deskový materiál se vyznačují dobrou odolností a tvarovou stálostí a u nás je najdete ve fóliované a protiskluzové variantě

překližka bříza

Truhlářům a výrobcům nábytku se bude hodit také průběžná spárovka ze severského smrku a severské borovice - přichystali jsme pro vás pouze ty nejkvalitnější, hladce opracované spárovky bez zásmolek a děr po sucích. Spárovky vám dodáme individuálně zabalené ve fólii.

  • OSB desky jsou kvalitní dřevomateriál vyrobený unikátní technologií lepení velkých dřevěných třísek ve třech vrstvách. Desky mají široké použití coby základní konstrukční materiál dřevostaveb, který je s oblibou využíván při stavbách i rekonstrukcích domů.
  • Durélis/Populair desky jsou tuhé konstrukční mikroštěpkové desky, které se u dřevostaveb používají v interiéru i v exteriéru.
  • Pro své vynikající vlastnosti, mezi které patří zejména vysoká pevnost a pružnost, se překližka rychle stala důležitým materiálem v nábytkářské, stavebně-truhlářské a dřevoobalové výrobě.
  • Nabízíme průběžné spárovky pro výrobu nábytku či obkládání interiérů. Nízké ceny, zboží skladem, možnost vyzvednutí zdarma.

Zaujala Vás naše nabídka? Zašlete nám poptávku!

Na váš dotaz odpovíme nejpozději do 24 hodin. Děkujeme.

Copyright © 2012 ARTISAN DŘEVOPRODEJ s.r.o. Redakční systém a optimalizace Webový servis, design Intia