O nás

Artisan dřevoprodej s.r.o. je česká společnost, která působí na trhu od roku 2002. Vznikla na základě dlouholetých zkušeností s prodejem dřeva.

Naše reference

Pokud vás zajímá, jak stavby z našich produktů vypadají, prohlédněte si seznam našich referencí.


Zobrazit reference

O nás 1Náš sortiment

Firma Artisan se od svého založení zabývá převážně nákupem a prodejem dřevařského sortimentu. Společnost má 11 kamenných prodejen a provozuje také E-shop. Specializuje se na prodej mnohostranně využitelného dřevěného sortimentu. Dále také nabízí velkoobchodní prodej dřevomateriálu s garancí doručení do 24. hodin od objednávky. Prodávaný dřevomateriál je vhodný pro vnitřní a vnější použití na dřevostavby, pro zahrádkáře i pro konečné úpravy interiéru.

O nás 2

V dnešní moderní době jsou velmi oblíbené stavby ze dřeva. Základním prvkem pro tuto stavbu jsou KVH hranoly. Firma Artisan je prodává v základních šířkách, ale je schopna zajistit zboží přímo na míru pro celou dřevostavbu. Pro obložení rámových konstrukcí, případně vytvoření podlahového mezonetu, nabízíme OSB, QSB nebo Durelis desky. Tyto desky jsou vlhkoodolné a mají širokou škálu použití nejen ve stavebnictví. Nabízíme je v standardní kvalitě 3N s pero drážkou nebo bez.

O nás 3

Pro konečné vnitřní i venkovní úpravy nabízíme obkladové, podlahové, fasádní a srubové palubky, plotové prvky a terasová prkna. K podlahovým a obkladovým palubkám prodáváme profilové lišty. Všechno zboží je vyrobeno z přírodního dřeva, které je nutné ošetřit nátěrem. Pro tyto účely u nás najdete různé lazurovací, podlahové a impregnační přípravky.

Firma Artisan do svého sortimentu zařadila také zboží, které je nepostradatelné pro montáž těchto výrobků. Nabízíme různé stavební kování, vruty na dřevo a terasy, sponky k palubkám. Více najdete v e-shopu.

Copyright © 2012 ARTISAN DŘEVOPRODEJ s.r.o. Redakční systém a optimalizace Webový servis, design Intia