Dřevěné palubky

Dřevěné palubky patří k nejžádanějšímu dřevomateriálu, který se dá použít na celou řadu účelů od realizace dřevěných podlah přes obklady stěn po pergoly, podlahy a terasy. V naší nabídce najdete výhradně kvalitní palubky z evropských i exotických dřevin za velmi příznivé ceny.

Pokud si nejste jisti, jaké palubky vybrat nebo čímkoliv dalším ohledně dřevomateriálu, neváhejte nás kontaktovatRádi vám poradíme jak písemně či telefonicky, tak osobně na kterékoliv z našich devíti prodejen. Těšíme se na vás!

 • Obkladové palubky
  Obkladové palubky slouží k realizaci dřevěných obkladů stěn a stropů v interiéru a fasád domů v exteriéru. Mají vynikající izolační vlastnosti, zútulňují prostor a dobře vypadají, proto patří k velmi oblíbenému dřevomateriálu. U nás je najdete v mnoha variantách délek a tlouštěk, profilů i použitého materiálu.
 • Fasádní palubky
  Fasádní palubky jsou určeny k venkovnímu použití, čemuž odpovídá také jejich tloušťka. Ta bývá oproti interiérovým palubkám větší, protože fasáda musí odolávat nepříznivým povětrnostním vlivům jako je sluneční záření či déšť, nečistotám i prachu od silnice a hmyzu.
 • Venkovní palubky
  Venkovní palubky se někdy nazývají dřevěné palubky určené pro použití v exteriéru. Ty si ve srovnání s palubkami do interiéru musí poradit s mnohem většími výkyvy teplot, vlhkostí a také s nečistotami, prachem či hmyzem, a proto jsou odolnější a zpravidla také silnější.
 • Terasové palubky
  Na výrobu dřevěné terasy nabízíme tři základní druhy palubek, a to terasové palubky z evropských dřevin, z exotických dřevin a WPC (dřevoplastové) palubky. Každá z těchto možností má jiné klady i zápory, a vy si tak můžete vybrat přesně tu, která dokonale sedne vašim potřebám.
 • Podlahové palubky
  Podlahové palubky jsou prkna se specifickým profilovým zakončením, která se do sebe zasouvají tak, aby vytvořila souvislou podlahu bez mezer. Jedná se o velmi oblíbený dřevomateriál, který dělíme na dvě základní kategorie, a to palubky z exotických dřevin a evropských dřevin.
 • Srubové palubky
  Srubové palubky mezi oblíbené obkladové palubky, které stavbám dodají přírodní vzhled. V naší nabídce najdete jak jednostranně ohoblované smrkovky s falcem - zaoblené (univerzálně vhodné do interiéru i exteriéru), tak oboustranně ohoblované srubovky s pero drážkou.

Copyright © 2012 ARTISAN DŘEVOPRODEJ s.r.o. Redakční systém a optimalizace Webový servis, design Intia