Dřevěné fasády

Dřevěné obklady fasád jsou velmi oblíbenou variantou, která patří esteticky nejvydařenějším, a přitom se také vyznačuje vynikajícími užitnými vlastnostmi. Pomáhají objekt izolovat, zateplovat a chrání stěny proti vhkosti a nepřízni počasí.

Dřevěné fasády mohou být z domácích i exotických dřevin

Dřevěné fasády se vyrábí z takzvaných fasádních palubek dodávaných v mnoha variantách profilu i materiálu. Všechny nabízené varianty najdete v přehledu fasádních palubek a obkladů

Můžete si vybrat jak dřevěný obklad fasády z evropských dřevin, jako je například smrk, boroviče modřín, tak luxusní dřevěnou fasádu z exotických dřevin, jako je třeba akát, teak či cedr. Mezi velmi oblíbený dřevomateriál často používáný pro dřevěný obklad fasády patří především kvalitní fasádní palubky RHOMBUS, které jsou vyrobeny ze sibiřského modřínu a hodí se i do extrémních podmínek.

Dřevěné fasády 5
Dřevěné fasády 6
Dřevěné fasády 7

Dřevěný obklad fasády může být realizován jak v provětrané, tak v uzavřené variantě, která tvoří celistvou plochu. Veškeré fasádní palubky dodáváme v přírodním stavu, proto je doporučujeme před použitím vždy ošetřit vhodným nátěrem na dřevo. Pokud máte k dřevěným fasádám jakýkoliv dotaz, neváhejte se na nás obrátit - rádi se vám budeme věnovat!

  • Fasádní palubky
    Fasádní palubky jsou hoblovaná prkna s různým zakončením (proFasádní palubky jsou určeny k venkovnímu použití, čemuž odpovídá také jejich tloušťka. Ta bývá oproti interiérovým palubkám větší, protože fasáda musí odolávat nepříznivým povětrnostním vlivům jako je sluneční záření či déšť, nečistotám i prachu od silnice a hmyzu. filem).
  • Provětrávaná dřevěná fasáda
    Provětrávaná dřevěná fasáda je velmi oblíbeným typem dřevěných fasád, s kterým se setkáváme stále častěji.
  • RHOMBUS
    Fasádní palubky RHOMBUS patří k nejkvalitnějším palubkám pro dřevěné fasády.

Zaujala Vás naše nabídka? Zašlete nám poptávku!

Na váš dotaz odpovíme nejpozději do 24 hodin. Děkujeme.

Copyright © 2012 ARTISAN DŘEVOPRODEJ s.r.o. Redakční systém a optimalizace Webový servis, design Intia