Provětrávaná dřevěná fasáda

Provětrávaná dřevěná fasáda je velmi oblíbeným typem dřevěných fasád, s kterým se setkáváme stále častěji. Hodí se pro všechny typy staveb a narozdíl od celistvé (uzavřené) dřevěné fasády se vyznačuje tím, že mezi obkladovými palubkami zůstávají mezery. Provětrávaná dřevěná fasáda má díky těmto mezerám dvě velké výhody - proudící vzduch se postará o odvod vlhkosti od stavby a zabrání jejímu přehřívání v létě, a současně lze provětrávanou fasádu realizovat v podstatě kdykoliv.

Palubky na provětrávanou fasádu

Na fasádu si můžete podle svého vkusu vybrat jak fasádní palubky z evropských dřevin, tak palubky z exotických dřevin, které se vyznačují vysokou odolností a exkluzivním vzhledem dřeva. Všechny fasádní palubky v naší nabídce patří ke špičkovým produktům, jejichž životnost vás příjemně překvapí.

Fasádní palubky Rhombus

Fasádní palubky Rhombus představují pro obložení domu velmi dobrou volbu. Jsou opatřeny pero-drážkou, dobře odolávají vnějším vlivům, hodí se i do extrémních podmínek a můžete si vybrat z mnoha druhů dřeva. Veškeré fasádní palubky dodáváme v přírodním stavu, proto je dobré je před stavbou dřevěné fasády ošetřit vhodnými barvami a laky.

Kompletní přehled fasádních palubek a obkladů najdete v našem přehledu.

Zaujala Vás naše nabídka? Zašlete nám poptávku!

Na váš dotaz odpovíme nejpozději do 24 hodin. Děkujeme.

Copyright © 2012 ARTISAN DŘEVOPRODEJ s.r.o. Redakční systém a optimalizace Webový servis, design Intia