Dřevěné zábradlí na terasu

K terase zpravidla patří také zábradlí, které plní nejenom praktickou funkci, ale také je výrazným prvkem, který by měl současně i dobře vypadat. Pro dřevěné zábradlí na terasu u nás najdete několik druhů kvalitního dřevomateriálu:

1. KVH hranoly

KVH hranoly o rozměru 80x80 jsou ideální na zhotovení sloupků zábradlí. Mezi jejich výhody patří příznivá cena a dobré fyzikální vlastnosti, díky kterým vydrží i velkou zátěž a nepříznivé okolní podmínky.

2. Plotová prkna

Na výplň dřevěného zábradlí na terasu nabízíme plotová prkna o šířkách 82 mm, 90 mm, 110 mm, 140 mm a 180 mm. Najdete je u nás skladem zejména v délkách 4 m a 5 m a můžete si je snadno zkrátit na potřebnou délku bez velkého odpadu.

3. Dřevěná madla

Na vrchní část zábradlí (tedy madlo či opěrku) je možné použít buď přímo dřevěná madla, která vám nabídneme v různých profilech, nebo profil o rozměru 40x160, který se na dřevěné zábradlí na terasu také velmi dobře hodí.

4. Barvy a oleje na dřevo

Veškeré dřevo na dřevěné zábradlí na terasy si u nás můžete objednat v přírodním, neošetřeném stavu, a je proto vhodné jej před montáží ošetřit vhodnými barvami a oleji. Vybrat si je můžete v našem opravdu širokém sortimentu barev, laků a olejů určených do exteriéru. Pokud byste si s výběrem nevěděli rady, ochotně vám poradíme!

Zaujala Vás naše nabídka? Zašlete nám poptávku!

Na váš dotaz odpovíme nejpozději do 24 hodin. Děkujeme.

Copyright © 2012 ARTISAN DŘEVOPRODEJ s.r.o. Redakční systém a optimalizace Webový servis, design Intia