Dřevěné zastřešení terasy

Pokud si chcete užívat pobytu na terase za každého počasí, je třeba si promyslet dřevěné zastřešení terasy. Možností je hned několik - v naší nabídce na dřevěné zastřešení terasy najdete tyto druhy dřevomateriálu:

1. KVH hranoly

KVH hranoly dobře poslouží na stavbu konstrukce terasy či pergoly, na níž se následně uchytí vlastní dřevěné zastřešení terasy. Jejich výhodou je vynikající tvarová stálost, pevnost i odolnost, a proto se hodí i na ty nejnáročnější konstrukce.

2. Obkladové palubky

Obkladové palubky o síle 19x121/146 mm jsou ideální na záklop dřevěného zastřešení terasy. Můžete si je vybrat v mnoha profilech a z různých dřevin - k nejoblíbenějším patří obkladové palubky ze smrku, borovice a modřínu a také severské varianty, tedy palubky ze severské borovice a severského modřínu, které jsou díky své vyšší hustotě odolnější.

3. OSB desky a durélis desky

Na záklop dřevěného zastřešení terasy můžete použít také OSB desky nebo durélis desky. Ty představují ekonomickou variantu, která se navíc rychleji pokládá, a díky pero-drážkám se snadno zasouvá do sebe. Výběr v tomto případě záleží pouze na vašem vkusu a požadovaném vzhledu terasy, který vám nejvíce vyhovuje.

4. Barvy a oleje na dřevo

Protože je dřevomateriál dodáván v přírodním, neošetřeném stavu, je zpravidla potřeba jej před použitím ošetřit vhodnými barvami a oleji. Na něj vám nabízíme kompletní sortiment barev a olejů určených speciálně na stavby v exteriéru. S výběrem vám rádi poradíme tak, abyste byli absolutně spokojeni!

Zaujala Vás naše nabídka? Zašlete nám poptávku!

Na váš dotaz odpovíme nejpozději do 24 hodin. Děkujeme.

Copyright © 2012 ARTISAN DŘEVOPRODEJ s.r.o. Redakční systém a optimalizace Webový servis, design Intia