Dřevěné obklady stropů

Dřevěné obklady stropů plní v našich domovech hned několik funkcí - skvěle vypadají a dodávají místnostem přírodní vzhled, zateplují prostor a tlumí hluk. Spolu s dřevěnými obklady fasád vytváří velmi útulné prostředí, ve kterém se rádi zdržujeme.

Dřevěné obklady stropů z obkladových palubek

Pro dřevěné obklady stropů v naší nabídce najdete širokou nabídku obkladových palubek vyrobených z několika druhů kvalitního dřeva. Vybírat můžete palubky ze smrku, borovice a modřínu a také severské borovice a severského modřínu, které se vyznačují vyšší hustotou dřeva a menším množstvím vad. Obkladové palubky nabízíme ve všech velikostech s pero-drážkou, díky níž zvládnete montáž dřevěných obkladů stropů sami - stačí jednotlivé desky jednoduše zacvaknout do sebe.

Obkladové palubky 1

obkladová palubka KP (krátký profil)
Obkladové palubky 2

obkladová palubka SOFTLINE (zaoblený profil)

Příprava je stejně důležitá jako samotná realizace

Než začnete dřevěné obklady stropů budovat, nechte zakoupené palubky alespoň týden uskladněné v místnosti, kde je chcete použít. Tím se vyrovná vlhkost dřeva a okolního prostředí, a hotový obklad následně už nebude pracovat. Pokud se jedná o novostavbu, je vhodné počkat alespoň tři měsíce, než stavba dokonale vyschne. Trpělivost se v tomto případě opravdu vyplatí a odměnou za ni vám bude krásný interiér domova, v němž vám bude dobře.

Náš kompletní sortiment pro dřevěné obklady stropů najdete v sekci Obkladové palubky

Zaujala Vás naše nabídka? Zašlete nám poptávku!

Na váš dotaz odpovíme nejpozději do 24 hodin. Děkujeme.

Copyright © 2012 ARTISAN DŘEVOPRODEJ s.r.o. Redakční systém a optimalizace Webový servis, design Intia