Údržba a montáž dřevomateriálu

Ošetření palubek a plotovek


Všechny palubky a plotovky dodáváme v neošetřeném "přírodním" stavu. K jejich ošetření Vám nabízíme dva druhy lazurovacích barev, které je vhodné použít před montáží a také po ní. Ceník a nabídku barev najdete zde.

1. Lazurovací barvy českého výrobce IMPRANAL PROFI, které jsou kvalitní ekonomickou variantou.

Údržba a montáž 1
2. Lazurovací barvy německého výrobce REMMERS - jedny z nejlepších barev na trhu.
Údržba a montáž 2
3. Vysoce kvalitní barvy německého výrobce OSMO color, které jsou nezávadné pro životní prostředí.

Přejete si dovědět více o OSMO color barvách?
Údržba a montáž 3


Vruty na dřevo RAPI-Tec


Vruty RAPI-TEC se využívají k montáži výrobků a materiálů ze dřeva, k montáži plotů z plotovek a plotových prken a k montáži obkladů z obkladových a srubových palubek. Vruty RAPI-TEC-BSP k montáži OSB desek a DURÉLIS desek.

Výhodou vrutů RAPI-TEC je použití bez předvrtání, dvojnásobná rychlost zašroubování, vysoká pevnost spoje, minimalizace odporu vůči zašroubování, vysoká odolnost proti korozi, perfektní zapuštění hlavy vrutu a dvě pracovní operace v jedné (předvrtání a sešroubování).

Údržba a montáž 4

Ošetření dřevěných teras


Dřevěné terasy z evropských a exotických dřevin, které nabízíme, je vhodné ošetřit ochranným nátěrem na dřevo. K tomuto účelu nabízíme oleje na dřevo a tónovací lazury "pod" olej. Při ochraně dřevěné terasy lze postupovat dvěma způsoby.

1. Jak udělat z Vaší ekonomické verze terasy - luxusní terasu? Na našich prodejnách nabízíme speciální tónovací olejové lazury, kterými si můžete natóvat terasu z evropského modřínu do barvy např. ebenu, mahagonu, cedru, ale i bílé, zelené, šedé barvy. Celou terasu potom přetřete bezbarvým olejem, který uchová barvu, a také uchrání terasu před povětrnostními vlivy.

2. Jak ošetřit luxusní dřevěnou terasu ? Pokud jste rozhodli pro dřevěnou terasu vyšší cenové kategorie, nabízíme Vám ošetřující nátěry. Samozřejmě, že dřeviny jako sibiřský modřín, akát, bangkirai, massaranduba a další vydrží celé roky a nerozpadnou se. Důvodem nátěru je stále svěží vzhled Vaší terasy. Pokud tedy necháte terasu zešednout a dřevo zoxidovat, vůbec to nemá vliv na pevnost a životnost. Pokud ale chcete, aby Vaše terasa vypadala vždy jako nová, je dobré ji jednou ročně ošetřit olejem na dřevo.

Pokud sami sebe vídíte jak klečíte na kolenou a barvíte terasu - tak to není vůbec nutné. Pro práci s olejem stačí štětec o šíři 30 cm na násadě. Celou práci potom vykonáte ve stoje a terasu o 30m2 natřete maximálně za 2 hodiny. Vše lze zakoupit na našich prodejnách.

Vruty RAPI-TEC TERASO


Vruty RAPI-TEC TERASO jsou určeny pro vysoké zatížení a na montáž terasových prken.

Údržba a montáž 5
Údržba a montáž 6
Vruty RAPI-TEC BĚŽNÝ VRUT

Zaujala Vás naše nabídka? Zašlete nám poptávku!

Na váš dotaz odpovíme nejpozději do 24 hodin. Děkujeme.

Copyright © 2012 ARTISAN DŘEVOPRODEJ s.r.o. Redakční systém a optimalizace Webový servis, design Intia